Obiekt Wiedeńska usytuowany jest w miejscowości Gorzów Wielkopolski. Odległość ważnych miejsc od obiektu: CH NoVa Park – 3,5 km, Galeria BWA Miejski Ośrodek Sztuki – 4,2 km. Na miejscu zapewniono balkon, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne...
W naszej ofercie m.in.: parking na miejscu, Możliwe wystawienie faktury, winda, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, bezpłatny parking, sklep na miejscu, WiFi, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, parking, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, dostęp do Internetu, zwierzęta domowe są akceptowane, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, prywatny parking, bezpłatne WiFi, całkowity zakaz palenia.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Wiedeńska o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 51 mkw).
Gorzów Wielkopolski, miasto żużlu
Gorzów Wielkopolski to miasto w województwie lubuskim. Północna część miasta położona jest na Równinie Gorzowskiej, a południowa znajduje się w Kotlinie Gorzowskiej. Gorzów Wielkopolski leży nad Wartą przy ujściu Kłodawki i jej dopływem - Srebrną.
Gorzów Wielkopolski jest dużym ośrodkiem przemysłowym, a jego początki sięgają dziejów przedwojennych. Od 1997 roku w mieście działa podstrefa Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Prawa miejskie miasto otrzymało w 1257 roku. Margrabia Brandenburski z dynastii askańskiej (Jan I Askańczyk) wydał dokument w którym upoważnił rycerza Alberta de Luge do utworzenia miasta nad rzeką i nazwania go Landisberch Novam. Do roku 1945 Gorzów był związany z niemiecką Brandenburgią, natomiast po II wojnie światowej znalazło się w obszarze Polski.
Gorzów Wielkopolski jest ośrodkiem kulturalnym regionu, znajdują się tutaj np. Jazz Club pod Filarami czy Centrum Edukacji Artystycznej w Filharmonii Gorzowskiej. W mieście odbywa się cykliczna impreza - festiwal muzyki romskiej "Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa".
Najbardziej charakterystyczną dziedziną sportową z której słynie Gorzów Wielkopolski to żużel. Od 1947 roku w Gorzowie Wielkopolskim funkcjonuje klub sportowy Stal Gorzów Wielkopolski, z którego wywodzi się 2-krotny mistrz świata w żużlu Bartosz Zmarzlik.
Zdecydowanie najważniejszym symbolem miasta jest Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, natomiast miasto słynie jeszcze np. z odmiany jabłek "reneta landsberska", która znana jest na całym świecie jako Landsberger Renette. Z tej odmiany jabłek przygotowuje się "Szarlotkę z Landsberską”. W 2016 roku w Gorzowie Wielkopolskim odkryto szczątki prehistorycznego nosorożca "Stephanorhinus kirchbergensis", jest to jedyny egzemplarz w Europie. W 1958 roku w mieście wyprodukowano pierwsze taśmy magnetofonowe.
Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego znajduje się rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy. W mieście jest 9 parków miejskich o łącznej powierzchni ponad 138 ha. Są to m.in. Park Słowiński, Wiosny Ludów, Siemiradzkiego, Zacisze czy 750-lecia.