Przystanek Skocznia Apartamenty - Karpacz
rezerwuj noclegi online - travel book online
Przystanek Skocznia Apartamentyapartamenty - mieszkania
Góry
Cena od
285 PLN
Parking
Akceptacja zwierząt
Góry
Cena od
285 PLN
Parking
Akceptacja zwierząt
Cena od: 285 PLN / 1 dzień Obiekt Przystanek Skocznia Apartamenty położony jest w miejscowości Karpacz. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Świątynia Wang – 2,5 km, Western City – 6 km.
W naszej ofercie m.in.: całkowity zakaz palenia, parking na miejscu, bezpłatny parking, parking, Możliwe wystawienie faktury, zwierzęta domowe są akceptowane, ogrzewanie.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Przystanek Skocznia Apartamenty o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 6 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa);
Apartament 8 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa).


Karpacz
Oferta naszego partnera Booking.com BG.261739
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: domek-pomorze.pl